×

İşletmenizi başlatmak, ölçeklendirmek veya sorunlarını gidermek için deneyimli bir dijital pazarlama danışmanına mı ihtiyacınız var?

Danışmanlık müşterilerimizin çoğu, dijital pazarlama hedeflerinde, planlamasında ve uygulamasında stratejik yön ve netliğe ihtiyaç duyarak bize gelir.


Uzman dijital danışmanlardan oluşan ekibimiz, çok çeşitli B2B ve B2C pazarlarında geniş bir deneyime sahiptir – seyahat, üretim, teknik, telekom, teknoloji başlangıçları, finansal hizmetler, bina ticareti, perakende, kurumsal yazılım, profesyonel hizmetler, eğitim, sağlık, yerel yönetim ve hayır kurumları gibi birçok farklı daldaki müşteri portföyümüz ile deneyimlerimize deneyim katıyoruz.


Bu durumlardan herhangi biri tanıdık geliyor mu?


Bir pazarlama ekibiniz var ancak doğru yaklaşımları kullanıp kullanmadığınızdan emin değilsiniz veya işleri farklı şekilde yapmayı düşünüyor ve biraz rehberliğe ihtiyaç duyuyorsunuz.

Uzmanlık alanınızda mükemmel, ancak pazarlama konusunda çok az uzmanlığa sahip veya hiç uzman olmayan bir başlangıç ​​şirketisiniz.

Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi e-ticaret veya e-öğrenme gibi daha dijital bir dağıtım yöntemine nasıl taşıyacağınızı düşünüyorsunuz.

Bu durumlar bizim için çok tanıdık ve heyecan verici. SEO’dan Google ve sosyal medya reklamlarına, e-posta pazarlamasından sosyal medya danışmanlığına dijital pazarlama alanında ihtiyaç duyduğunuz her türlü desteği uzman dijital pazarlama ekibimiz sağlıyor.