×

Stratejik bilgi teknolojileri danışmanlık hizmeti almanız size şirket kaynaklarınızı çok daha etkili kullanma, gelişen ve değişen piayasa şartlarına hızla uyum sağlama ve rakiplerinizden ayrılma gibi birçok fırsat sunar.


IT danışmanlık hizmetleriyle, IT ortamınızı iş gereksinimlerinizle uyumlu hale getirmek için yenileyebilirsiniz. X yıllık IT deneyiminden yararlanan Mayra Bilişim, somut iş sonuçları sağlamak için IT sistemlerinin ve süreçlerinin bütünsel, hızlı ve en uygun maliyetli optimizasyonu konusunda danışmanlık sunar.


IT’niz Beklenenden Daha Az mı Değer Sağlıyor?

Mayra Bilişim Hizmetleri uzman kadrosu olarak IT’nin işletmenizi ve gelir artışınızı teşvik etmesini sağlıyor, güvenilir ve uygun maliyetli bir IT hizmeti sağlayarak firmanızın büyümesini destekliyoruz.


Mayra, bir organizasyonun stratejik katmanında değerlendirme, analiz ve planlama hizmetleri sunuyor. Stratejik IT hizmetlerimiz, IT programınızın iş hedeflerinizi desteklemesine yardımcı olmayı hedeflemektedir.


Mayra, ihtiyaca uygun ve müşteri gereksinimlerine göre ölçeklenebilir olan bu hizmetleri sunmak için endüstri standardı çerçeveleri ve en iyi uygulamaları kullanır.


Diğer bazı IT danışmanlık şirketlerinden farklı olarak, Mayra IT uzmanları ve vCIO’lar, iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için daha sonra değerlendirilip analiz edilen temel sorunları ve gelecekteki çabaları belirlemek için işletmenizle birlikte çalışır. Hem mevcut eski hem de daha yeni seçenekler olmak üzere teknolojileri inceleyen ve kuruluşunuz için en iyi seçenekleri değerlendiren strateji ve planlama (örneğin, stratejik bir teknoloji yol haritası) sunuyoruz. Daha sonra, yatırımların nerede yapılması gerektiğini ve ileriye dönük en iyi yolu açıkça tanımlayan iş önceliğine dayalı yol haritasını uyguluyoruz.